Úvod
Postavy
Doprava
Mise
Cheaty
Zbraně
Lokace
Zajímavosti
Záhady
Obchody
Účesy
Tetování
Tuning aut
Oblečení
Aktivity
Příslušenství
Nemocnice
Taxi
Značky
Zvířata
Gangy
Domy a byty
Kluby a podniky
Policie
Achievementy
Cheaty
Mapy
HW požadavky
Info o hře
Boxart
HUD


Screenshoty
Videa
Artworky
Loga


24/7
Ammu-Nation
Binco
Sub Urban
Ponsonbys


Banshee
Cheetah
Infernus
Super GT
Tractor
Monster
Baracks
Buccaneer
Exemplar
Cognoscenti cabrio
Park Ranger
Youga
Sheriff Cruiser
Rhino
Více aut »

Kontakt
Bannery
Poradna
Partneři
Facebook
Leit.cz
Grast.cz
Magazín koziček, zajímavých článků a vtipů
Podívej se jak na to!

Zing.cz

GameLeader.cz

Záhady


Jetpack - největší záhada v GTA V

Jetpacku jsme věnovali celý tento článek »


Legendární bytosti

V GTA V se může vyskytovat Bigfoot (yetti) a mořské příšery. Zatím jsme ale v jedné z Franklinových misích pronásledovali a dopadli muže s kostýmem bigfoota, že by to on strašil po lesích :D ? Mořská příšera může být vyloučena, v moři můžeme najít její kostru. Na internetu se objevila také mapa, kde se mají vyskytovat mořské příšery a bigfoot, tekža kdybyste se nudili a věříte že ve hře jsou:
UFO

Je dost pravděpodobné, že v GTA V je UFO. Speciální edice hry obsahuje blueprint mapu, na které je tajný vzkaz, který je možné vidět jen po UV světlem. Ve vzkazu se píše, že za Trevora musíte přinést 500 000 $ na označené místo na mapě. Toto místo je na kopci vedle tajné vojenské základny Fort Zancudo, základna na mapě ve hře ale není. Pokud přinesete 500 000 $, měl by přiletět létající talíř a měli byste se setkat s UFOny.

[Update] Potvrzeno: UFO v GTA V opravdu je. Narazit na létající talíř můžeme nad vojenskou základnou Fort Zancudo nebo dokonce i poblíž vesnice kde je Trevorův přívěs v Blaine County, ale také před dřevěnou plošinou na Mount Chiliadu. Abyste mohli létající talíře vidět, musíte mít dohranou celou hru i se submisemi. Objevené létající talíře se zjeví vždy až když jste v jejich blízkosti. Jeden z talířů má na sobě dokonce i logo FIB - tajných služeb (v reálném světě FBI), což je dost zvláštní. Že by patřil talíř federálům, a užívali ho ke sledování?Videa:
Duch

V GTA V můžeme narazit i na ducha nějaké ženy, je možné, že je to duch Leonory Johnson. Duch se zjeví ve 23:00 a zmizí v 00:00.
Záhada Leonory Johnson

V radiu v GTA V můžeme slýchat a na internetu číst o záhadné smrti ženy jménem Leonora Johnson, která byla zavražděna před 40 lety. Případ nebyl nikdy objasněn a my se můžeme vydat po San Andreas a najít celkem 50 papírů, které nás dovedou ke jménu vraha. Není však jasné, jestli byla Leonora Johnson nějak spojena s rodinou CJe z GTA: SA. Pokud najdete všechny písmena na papírech, získáte achievement, že jste vyřešili záhadu a budete znát jméno vraha. Jenže najít 50 papírku bez jakékoliv pomoci v tak rozsáhlé mapě, to bude opravdu dřina. Jeden se mi zatím podařilo najít - je na místě označeném na mapě:

Leonora Johnson

« ZpětLíbí se vám tato stránka? Podívejte se také na naši Facebook stránku
 
© GTA5.theblogue.cz | projekt TheBlogue.cz